/

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

Warsztaty wnętrzarskie z roku na rok przyciągają coraz to większe grono zainteresowanych. Ludzie nabierają świadomości i dostrzegają fakt, że wnętrza, w których przebywają na co dzień, znacznie wpływają m.in. na ich samopoczucie oraz efektywność pracy.

Wielu z nich zaczyna interesować się remontami i aktualnymi trendami we wnętrzach, przy czym często decyduje się na samodzielne działania bez angażowania architekta wnętrz.

W miniony weekend wspólnie z uczestnikami Targów MDO Mieszkanie, Dom, Ogród miałam przyjemność spotkać się na kolejnych warsztatach wnętrzarskich! Program warsztatów powstał na podstawie badań aktualnego zapotrzebowania rynku. Wiele osób decydując się na samodzielny remont w mieszkaniu nie potrafi znaleźć punktu wyjścia, który pozwoli im na osiągnięcie oczekiwanego efektu. 

Warsztaty wnętrzarskie

Głównym celem warsztatów było przedstawienie uczestnikom metody pracy na moodboardach wnętrzarskich. Podejmując decyzje dotyczące aranżacji własnego wnętrza (zwłaszcza przy skromnym budżecie), nie stać nas na nieprzemyślane zakupy czy wybór mebli i wyposażenia pod wpływem chwili. Aby uporządkować wszystko, co nam się podoba i wybrać to, co jednocześnie piękne i dostosowane do potrzeb domowników, tworzymy moodboard inspiracji, w którym zbieramy wszystkie rozważane opcje.

Obserwowany i udoskonalany przez nas moodboard w efekcie finalnym pomoże nam wybrać najlepsze rozwiązanie, rozróżniając meble i sprzęty ponadczasowe od sezonowych i przemijających!

Przeczytaj również:

Podczas warsztatów pracowaliśmy na produktach Flugger oraz JOKA.

Chcesz aby warsztaty odbyły się w Twoim mieście? Skontaktuj się ze mną, stwórzmy wspólnie coś kreatywnego! 🙂 > OFERTA WARSZTATÓW <

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top