/

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

O KIS List dowiedziałam się z internetu. Jego funkcje oraz morze pozytywnych opinii od użytkowników, zachęciły mnie do skorzystania z darmowego okresu próbnego. I choć nie pamiętam dokładnie kiedy to było, to na swoje wytłumaczenie powiem, że tworzymy tak dobry związek, że liczy się tu i teraz! 

Już po pierwszym użyciu, wiedziałam, że z tą cudowną aplikacją już się nie rozstanę. Dlaczego? Bo totalnie zmieniła mój proces pracy i pomogła mi znacznie zaoszczędzić czas na tworzeniu listy zakupów i kosztorysu.  

To narzędzie jest tak genialne, że nawet nie chcę myśleć o mrocznej, Excelowej przeszłości. 

KIS List aplikacja dla projektantów wnętrz.

KIS List to aplikacja stworzona całkowicie z myślą o projektantach wnętrz i najbardziej czasochłonnym elemencie pracy projektowej, jakim jest tworzenie listy zakupów. Od czasu swego powstania – 3 lata temu – zrewolucjonizowała i usprawniła pracę ponad 3,5 tysiąca projektantów i architektów wnętrz, homestagerów oraz declutterów w Polsce i za granicą. To wyjątkowe i innowacyjne narzędzie pozwala zaoszczędzić 80% czasu, jaki do tej pory trzeba było przeznaczyć na tworzenie listy zakupowej w Excelu lub innym narzędziu. 

 

KIS List aplikacja dla projektantów wnętrz.

KIS List powstał z miłości do wnętrz i prostych rozwiązań – tak o aplikacji mówią jej twórcy Magda i Robert, małżeństwo z ponad 20-letnim stażem. 

Magda jako projektantka wnętrz spędzała nad tworzeniem list zakupowych wiele godzin, męcząc się z kopiowaniem i wklejaniem danych produktu ze stron. Robert, widząc jej irytację i to, ile wysiłku ją to kosztuje, postanowił poszukać rozwiązania, które usprawni ten nieodłączny i najbardziej czasochłonny element jej pracy. I tak narodziła się pierwsza wersja KIS List (Keep It Simple), która była prezentem gwiazdkowym od Roberta dla Magdy. 

Prezent od męża dla żony bardzo szybko okazał się narzędziem, które zdecydowanie skraca czas pracy nad listą zakupów do projektu wnętrz. Z biegiem czasu, z KIS List zaczęli korzystać kolejni projektanci, którzy bardzo szybko ogłosili je narzędziem rewolucyjnym, które najbardziej żmudny element pracy nad projektem skraca do minimum, zapewniając jednocześnie wysoką jakość. 

Wtyczka KISer to serce aplikacji. To ona sczytuje dane produktów ze stron sklepu i w kilka sekund dodaje je do listy zakupowej.

Dziś z KIS List korzysta 3,5 tysiąca projektantów wnętrz w Polsce, ale również za granicą. KIS List jest podstawowym narzędziem pracy największych biur projektowych w Polsce. Posiada grono wyjątkowych ambasadorek takich jak Agnieszka Pasieka-Adamek czy Akademia Dobrego Projektu a warsztaty z aplikacji prowadzone są na uniwersytetach, w szkołach i podczas kursów dla przyszłych architektów, projektantów wnętrz, homestagerów i declutterów. 

KIS List w Educoncept 

Widząc ogromny potencjał KIS List w usprawnieniu procesu nauczania i przygotowywania przyszłych projektantów wnętrz do pracy zawodowej, zdecydowałam się wprowadzić KIS List do Szkoły Projektowania Wnętrz w Educoncept. 

Jego intuicyjny interfejs, możliwość szybkiego tworzenia list zakupowych i kosztorysów oraz łatwa komunikacja z klientami sprawiły, że był idealnym narzędziem do włączenia w nasze programy nauczania. 

Dzięki KIS List nasi studenci mogą lepiej zrozumieć praktyczne aspekty pracy projektanta wnętrz i zdobyć cenne umiejętności, które przydadzą im się w przyszłej karierze. 

A co najważniejsze, kończą szkołę projektowania z umiejętnością wykorzystania tego innowacyjnego narzędzia w codziennej pracy, co nie tylko przyspiesza i uprzyjemnia proces tworzenia kosztorysów, ale również podnosi ich profesjonalizm już od pierwszych dni wykonywania zawodu. 

KIS List to totalny game changer!

 Główne funkcje KIS List:

Wtyczka KISer.
KISer to magia! To wyjątkowa wtyczka do przeglądarki, która sczytuje dane produktów (zdjęcie, link, cenę, nazwę produktu, numer katalogowy i dostawcę) ze strony sklepu. Dzięki niej jednym kliknięciem dodajesz produkt do listy tworzonej w KIS List. Koniec ze żmudnym procesem kopiuj-wklej i układaniem danych produktu w niewygodnych tabelkach. 

Estetyczne listy zakupów i kosztorys.
Listy zakupów i kosztorysy tworzone w KIS List to przejrzyste i estetyczne zestawienia tworzone automatycznie, bez potrzeby edytowania poszczególnych pozycji na liście. Nie muszę się już martwić, że moje zestawienia są nieestetyczne a klientowi trudno się w nich odnaleźć. 

Sprawna komunikacja z klientem.
Gotowe zestawienie produktów możesz udostępnić klientowi w formie online, dając mu możliwość akceptowania lub odrzucania produktów, lub dodawania komentarzy przy produkcie.  Ta funkcja zasługuje na Nobla! Koniec z kilometrami maili i ciągłymi telefonami od klienta. Wszystko doprecyzowujemy na liście! 

To tylko najważniejsze funkcje KIS List. Aplikacja ciągle się rozwija w odpowiedzi na potrzeby projektantów. Jak mówią twórcy aplikacji ponad połowa funkcji KIS List została wprowadzona na życzenie naszych KISerek i KISerów. 

Jedna z najnowszych funkcja KIS List daje projektantom wnętrz możliwość przypięcia komentarza na wizualizacji, by zwrócić uwagę klienta na jakiś istotny element.


KIS List gamechanger w pracy projektantów wnętrz.


KIS List to niewątpliwie gamechanger w pracy projektantów wnętrz. Aplikacja z każdym rokiem, a nawet miesiącem, usprawnia kolejne elementy pracy architektów wnętrz. Najnowsza aktualizacja (styczeń 2024) przyniosła nowe funkcjonalności jak tworzenie projektów oraz możliwość komunikacji z klientem przez prywatny chat, by już nigdy więcej nie pominąć żadnego ustalenia.

Prywatny czat z klientem do projektu daje Ci możliwość wymiany informacji z inwestorem w tematach dotyczących całości projektu. 

Jako architekt wnętrz, jestem zachwycona aplikacją KIS List. Dzięki niej proces tworzenia list zakupowych i kosztorysów stał się znacznie szybszy i bardziej efektywny. 

Wtyczka KISer ułatwia dodawanie produktów z różnych stron internetowych, eliminując ryzyko pomyłek przy przepisywaniu danych. Generowane automatycznie estetyczne i przejrzyste zestawienia oraz możliwość udostępniania ich klientom online z opcją akceptacji produktów to ogromne ułatwienie w pracy. 

Dodatkowo ciągłe aktualizacje i nowe funkcjonalności, takie jak tworzenie projektów czy komunikacja z klientami przez prywatny chat, sprawiają, że KIS List jest niezastąpionym narzędziem, które gorąco polecam wszystkim moim kolegom z branży.


Nie wahajcie się! Wypróbujcie KIS List już dziś! Za darmo przez 14 dni.
Wystarczy wejść na https://kislist.com/pl

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Wybierz odpowiednią altanę do swojego ogrodu

Scroll to Top