/

Warsztaty wnętrzarskie Home staging metodą kolażu

W miniony weekend podczas Targów Mieszkaniowych w Gdańsku miałam okazję poprowadzić warsztaty wnętrzarskie dotyczące Home stagingu. Na czym polega Home staging? Jaki jest cel warsztatów? Zapoznajcie się z relacją z wydarzenia!

W jakim celu warsztaty wnętrzarskie Home Staging?

Warsztaty wnętrzarskie „Home Staging metodą moodboardu” prezentują szybkie, proste i skuteczne metody przygotowania nieruchomości do sprzedaży i/lub wynajmu. To uniwersalna instrukcja „modelowania” nieruchomości pomieszczenie po pomieszczeniu tak, by przy minimalnym nakładzie czasu i środków uzyskać optymalne efekty optyczne/aranżacyjne i tym samym podnieść jakość prezentacji nieruchomości na konkurencyjnym rynku.

>> ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ WARSZTATÓW <<

warsztaty wnętrzarskie

Czym jest Home staging?

Home staging to najprościej mówiąc przygotowywanie nieruchomości do prezentacji w tak atrakcyjny sposób, aby przyciągała ona jak najszersze grono potencjalnych klientów. Istotnym elementem home stagingu jest znaczne zwiększenie szans sprzedaży lub wynajmu po jak najwyższej cenie przy jak najniższym nakładzie finansowym. Profesjonalny home staging skraca o 40% czas sprzedaży mieszkania i zwiększa jego wartość średnio o 10%.

Warsztaty poruszają jedynie podstawowe zagadnienia home stagingu, a ich forma jak sama nazwa mówi skupia się na „warsztacie” czyli stronie praktycznej. W celu poznania Home stagingu od poszewki polecam kurs Home for me w szkole Educoncept, z którego relację znajdziecie TUTAJ.

Dla kogo warsztaty wnętrzarskie?

Warsztaty są kierowane do wszystkich, którzy zastanawiają się w jaki sposób samemu podnieść atrakcyjność swojej nieruchomości. Dla osób, które borykają się z remontem mieszkań i nie chcą przeznaczać na jego remont dużego budżetu. Ale również do osób, które chcą kreatywnie spędzić czas i poznać metodę pracy za pomocą moodboardów.

warsztaty wnętrzarskie
warsztaty wnętrzarskie
warsztaty wnętrzarskie

Warsztaty wnętrzarskie Home staging

Podczas warsztatów „Home staging metodą kolażu” uczestnicy poznali podstawowe informacje na temat Home stagingu oraz wykonali dwa moodbardy z elementami kolażu. Głównym zadaniem, które podjęte zostało podczas warsztatów było przeprowadzenie metamorfozy nieruchomości i przedstawienie jej na moodboardzie.

W trakcie warsztatów pracowaliśmy na magazynach wnętrzarskich Elle Decoration, materiałach niemieckiej firmy JOKA, która w swoim asortymencie posiada m.in. panel winylowe, okładziny ścienne o ciekawej fakturze, wykładziny i panele podłogowe. Praca na autentycznych próbnikach z klientem pozwala na wiarygodne przedstawienie swojego pomysłu i materiałów, które chcemy wykorzystać podczas metamorfozy nieruchomości.

warsztaty wnętrzarskie

W Home stagingu niezwykle ważną rolę odgrywają dodatki! To dzięki nim możemy w szybki i efektywny sposób podnieść wartość naszej nieruchomości. Podczas warsztatów korzystaliśmy również z plakatów znajdujących się w asortymencie sklepu Posterilla, które specjalnie na rzecz warsztatów zostały przygotowane w małych formatach.

Koniecznie śledźcie Design your home, aby być na bieżąco z kolejnymi edycjami warsztatów!

Jeżeli chcesz, aby warsztaty zostały zorganizowane w konkretnym mieście lub miejscu – koniecznie napisz do mnie na kontakt@designyourhome.pl 🙂

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top