/

Złoto we wnętrzach

Złoty kolor niekoniecznie musi kojarzyć się nam z przepychem i stylem pałacowym. Pojedyncze dodatki w złotym kolorze mogą nadać nowoczesnemu wnętrzu elegancji i charakteru. Sztuką jest znaleźć umiar, aby z nim nie przesadzić i nie otrzeć się o kicz. Stawiając na złoty, lepiej ograniczyć ilość dodatkowych kolorów, pozwólmy mu królować.

Z czym łączyć złoty?

Jest to barwa ciepła, którą śmiało można łączyć na zasadzie kontrastu z zimnymi kolorami. Świetnie współgra zwłaszcza z bielą, czernią, szarością, grafitem, beżem i brązem. Ciekawy efekt daje również w połączeniu z drewnem, ale także z nieco surowymi powierzchniami jak np. beton czy cegła. Wszystko zależy od naszej kreatywności.

Należy jednak pamiętać, że złote akcenty powinny poskreślać stylistykę wnętrza i stanowić jego wyrafinowany dodatek a nie przytłaczać.

Obraz lub lustro w złotej ramie-genialny pomysł!

Świeczki, świeczniki, wazony i figurki w złotym kolorze to świetny element dekoracyjny.

Widzieliście już może ofertę sklepu Złote plakaty? Rewelacyjne grafiki w kolorze adekwatnym do tytułu 🙂 Dużo propozycji do pokoju dziecięcego, plakatów motywacyjnych, typograficznych lub z motywami miast w przystępnych cenach. Więcej na www.zloteplakaty.pl

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top