/

Zimowy domek Boutique Rooms

Każda chwila jest odpowiednia na odrobinę relaksu! Kilkudniowy urlop w Górach Izerskich z pewnością będzie ucieczką od codzienności, a spędzenie go dodatkowo w jednym z pięknych apartamentów Zimowego Domku, zagwarantuje w pełni udany wyjazd!

Położony w malowniczym miejscu, w otoczeniu lasów i przepięknych widoków, Zimowy Domek w Świeradowie Zdroju. Niesamowite miejsce zlokalizowane przy granicy z Niemcami i Czechami, zachwycające nie tylko dobrodziejstwami natury, ale przede wszystkim przepiękną architekturą i świetnym designem.
Domek dostępny jest przez cały rok, obiekt jest wart uwagi niezależnie od pory roku. Jednak wizyta w sezonie jesienno-zimowym, ze względu na malownicze krajobrazy i pogodę sprzyjającą sportowym aktywnościom, to szczególnie kusząca oferta!
 
 

To miejsce, które trudno ominąć wzrokiem. Asymetryczna, drewniana elewacja, sprawia, że pensjonat wpisuje się w leśne otoczenie. W domku znajdują się cztery pokoje, każdy odrębnie zaprojektowany wyróżnia się zarówno wystrojem jak i nazwą.
 
Na miejscu czeka na nas wiele udogodnień. Możemy liczyć na indywidualne podejście i bogatą ofertę powitalną. Oprócz nowoczesnych pokoi mamy do dyspozycji saunę fińską i ciekawą ofertę śniadaniową z naturalnych, regionalnych produktów. Przez cały pobyt dla gości dostępna jest jadalnia, aromatyczna kawa, herbata oraz pyszne ciasta. W ofercie dostępne są cztery rożne pokoje, występuje również możliwość wynajęcia całego domku.
 
Największym pokojem jest Pokój złoty o powierzchni 25m2. Pomieszczenie jest bardzo przestronne i doskonale doświetlone przez okna dachowe. Dominującym kolorem jest biel, wzbogacona o dodatki-jak sama nazwa wskazuje w złotym kolorze, które nadają pokoju przytulnego i ekskluzywnego charakteru.
 
Ciekawym elementem projektu jest łazienka. Nie stanowi oddzielnego pomieszczenia, ale można powiedzieć, że przeplata się i tworzy jedną całość z sypialnią. W celu zachowania odrobiny prywatności, zarówno toaleta jak i prysznic zostały oddzielone od pozostałej części szklanymi, mlecznymi drzwiami.
 
 
 

W odróżnieniu od pozostałych pokoi, ten posiada również małą toaletkę z dużym owalnym lustrem, które zostało wkomponowane w ścianę na złotym tle.

 
Najmniejszy, Pokój miętowy o powierzchni 14 m2 w przeciwieństwie do pozostałych, jako jedyny posiada dwa pojedyncze łóżka.
 
 
 
 
Pozostałe dwa pokoje to kolejno Pokój niebieski o powierzchni 19 m2 i Pokój turkusowy 22 m2. W obydwu pomieszczeniach odseparowano łazienkę od reszty sypialni laminowanymi, wysuwanymi drzwiami, których kolory nawiązują do nazw pokoi. Zastosowano w nich panele ścienne, które są w ostatnim czasie jednym z popularniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Nadają pomieszczeniu nowoczesności, tworzą oryginalną dekorację i podkreślają wybrane elementy wystroju.
 
 
 
 
 
 
 
W jadalni drewno występuje w połączeniu z bielą i czernią, kolory te nadają jej szyku i elegancji. Jedna ze ścian została pomalowana na czarno, jest to doskonałe tło dla jasnych grafik, które dodatkowo podkreśla ich układ kompozycyjny.
 

Pomieszczenie jest dość małe, więc celowo pozostałe ściany pomalowano na biały kolor i pozostawiono bez dodatkowych dekoracji ściennych. Dzięki temu zabiegowi jadalnia nadal wydaje się być przestronna i jasna.

 
Drewno, szarość, biel i przeszklenia na doświetlonym oknami dachowymi poddaszu, tu znajduje się sauna fińska. Mimo małej przestrzeni, miejsce zapewni nam chwilę relaksu i odpoczynku.
 
 
Położony wśród malowniczych Gór Izerskich Zimowy Domek, to miejsce wymarzone dla miłośników aktywnego wypoczynku. Liczne ścieżki i trasy rowerowe z pewnością zadowolą zwolenników wypraw rowerowych. Stworzony zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Pensjonat nie posiada niestety dodatkowych atrakcji dla dzieci, dlatego przeznaczony jest głównie do wypoczynku dla dorosłych. Połączenie nowoczesności i relaksującego klimatu, który tworzy natura, kreuje idealne warunki do odpoczynku!

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top