/

Przestrzenie artystyczne w Gdańsku, miejsce na eventy i spotkania

Gdzie zorganizować warsztaty, konferencje, eventy, szkolenia czy inne kameralne wydarzenia na terenie Gdańska? Poznajcie nowe przestrzenie artystyczne w Gdańsku.

W ramach alternatywy dla mało zachęcających i monotonnych sal konferencyjnych zlokalizowanych często w dużych korporacjach, przedstawiam Wam 4 najciekawszych przestrzenie artystyczne w Gdańsku! Są to miejsca, które pozwalają całkowicie zapomnieć o typowej przestrzeni biurowej i pozytywnie wpływają na efektywność pracy!

Przestrzeń artystyczna na gdańskim garnizonie

Sztuka Wybory
Słowackiego 19, 80-257 Gdańsk

Sztuka wyboru to wielowymiarowy koncept, kawiarnia, księgarnia, sklep z designem oraz przestrzenie artystyczne. W tej nowoczesnej przestrzeni zorganizować można zarówno spotkania autorskie, warsztaty, konferencje, kursy czy spotkania biznesowe. Ogromnym atutem Sztuki Wyboru jest lokalizacja. Garnizon Kultury – centrum miasta, przestrzeń prężnie rozwijająca się, usytuowana pośród drzew, zieleni i ciszy. Istnieje bardzo dużo możliwości ustawienia sali, np. ustawienie teatralne, stworzenie miejsc do pracy przy biurkach indywidualnych, kreatywnej, wspólnej przestrzeni przy jednym biurku lub wstawienie własnych elementów przenośnego wyposażenia. Cegła, biel i ocieplające aranżację drewno nadaje pomieszczeniom klimatycznego charakteru.
Więcej o Sztuka Wyboru przeczytacie w tym WPISIE.

przestrzenie artystyczne gdańsk
fot.Daria Szczygieł
przestrzenie artystyczne gdańsk
fot.Daria Szczygieł

Przestrzeń artystyczna w zabytkowej kamienicy

Świetlica
Jaśkowa Dolina 8, Gdańsk

Nowe miejsce na mapie Gdańska, stworzone przez dwie kreatywne dziewczyny! Kluczem do ich idei jest słowo „wspólnie”. Świetlica powstała, aby spełnić marzenia o kreatywnej, wspierającej się społeczności. Ciekawa aranżacja nada wyjątkowego charakteru każdemu wydarzeniu. Świetlica mieści się w historycznej kamienicy, jest zaprojektowana w sposób wręcz nakłaniający do kreatywnego myślenia. Znajdują się tu przestrzenie dedykowane typowo pracy coworkingowej, ale również przeznaczone na cykliczne wydarzenia, warsztaty, szkolenia i sesje zdjęciowe.

przestrzenie artystyczne gdańsk
fot. Paulina Leszczyńska
przestrzenie artystyczne gdańsk
fot. Paulina Leszczyńska
fot. Paulina Leszczyńska

Plenum
Doki 1/90b, Gdańsk

Plenum znajduje się w hali po sąsiedzku z klubem B90. Jest to przestrzeń, gdzie odbywają się zarówno wydarzenia artystyczne z różnych dziedzin sztuki, jak i zamknięte imprezy czy duże spotkania biznesowe. W porównaniu do pozostałych propozycji ma dużo większą przestrzeń, a jedną z najważniejszych zalet ten postindustrialnej przestrzeni jest pełna dowolność jej aranżacji.

przestrzenie artystyczne gdańsk
fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl
fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Kolonia Artystów
aleja Grunwaldzka 51, Gdańsk

Kolonia jest nową przestrzenią spotkań, czynna od wtorku do soboty. Na miejscu działa również mini czytelnia, księgarnia, sklep z płytami winylowymi i kasetami oraz kawiarnia. Z powodzeniem zorganizujesz tutaj eventy, nagrania dźwiękowe, sesje fotograficzne, spotkania, warsztaty czy wystawę. Kolonia Artystów popularyzuje i promuje sztukę, w tym niszową i niezależną oraz wspiera i organizuje projekty kulturalne, artystyczne i społeczne. W niezwykle sterylnym wnętrzu, będącym tłem idealnym, dzieje się sztuka i realizowane są projekty artystyczne.

przestrzenie artystyczne gdańsk
fot. materiały prasowe
przestrzenie artystyczne gdańsk
fot. materiały prasowe
Posterilla

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top