/

Pomysł na designerski prezent na parapetówkę

Co kupić znajomym na parapetówkę? Jaki prezent będzie pasował do ich wnętrza? Zobaczcie propozycję 16 designerskich prezentów, które sprawdzą się w nowym mieszkaniu.

Trafiony prezent na parapetówkę to przeważnie niezła zagwozdka. Często nie wiemy w jakim stylu będzie wykończone mieszkanie albo co jeszcze może okazać się niezbędne właścicielom. Wszystko też zależy od tego czy gospodarze urządzają swoje pierwsze, własne mieszkanie, a może tylko wynajmują i nie planują w nim dużo zmian.

Oczywiście najbezpieczniej podpytać o prezent gospodarzy. Jeśli jednak postanowicie ambitnie wziąć sprawę w swoje ręce, przygotowałam zestawienie kilkunastu uniwersalnych przedmiotów które, powinny sprawdzić się doskonale w tym przypadku!

Pomysł na designerski prezent

Jaki powinien być prezent? Uniwersalny! Jeżeli nie do końca znamy plany co do aranżacji mieszkania, nie kupujmy rzeczy szczególnie wpisujących się w konkretny styl. Funkcjonalny i designerski to cechy którymi cechuj się przedmioty w poniższym zestawieniu.

Akcesoria kuchenne, kawiarka, a może dzbanek o nowoczesnym designie? Warto pomyśleć również o plakatach nawiązujących np. do zainteresowań gospodarzy lub miejsca zamieszkania. Do sypialni sprawdzi się komplet pościeli lub ciepły, wzorzysty pled. Niezawodne będą rośliny – w tym sezonie królują monstery lub „lasy” w szklanych słojach. Doniczkę z rośliną warto włożyć w ładną osłonkę, świetnie prezentują się w ozdobnych workach np. od Moyha

9.Ozdobne pudełko na żywność / 10.Zaparzacz do kawy / 11.Poduszka ozdobna /
12.Ramka ze zdjęciem, Zara / 13.Komplet ręczników, Home&You/ 14.Kawiarka / 15.Karafka do wina / 16.Kubek, Mamsam

Do uniwersalnych prezentów zaliczymy też komplet ręczników lub kubki z ciekawymi napisami. Spraw swoim znajomym wyjątkowy prezent!

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top