Pomysł na designerski prezent na parapetówkę

Pomysł na designerski prezent na parapetówkę

Co kupić znajomym na parapetówkę? Jaki prezent będzie pasował do ich wnętrza? Zobaczcie propozycję 16 designerskich prezentów, które sprawdzą się w nowym mieszkaniu.

Trafiony prezent na parapetówkę to przeważnie niezła zagwozdka. Często nie wiemy w jakim stylu będzie wykończone mieszkanie albo co jeszcze może okazać się niezbędne właścicielom. Wszystko też zależy od tego czy gospodarze urządzają swoje pierwsze, własne mieszkanie, a może tylko wynajmują i nie planują w nim dużo zmian.

Oczywiście najbezpieczniej podpytać o prezent gospodarzy. Jeśli jednak postanowicie ambitnie wziąć sprawę w swoje ręce, przygotowałam zestawienie kilkunastu uniwersalnych przedmiotów które, powinny sprawdzić się doskonale w tym przypadku!

Pomysł na designerski prezent

Jaki powinien być prezent? Uniwersalny! Jeżeli nie do końca znamy plany co do aranżacji mieszkania, nie kupujmy rzeczy szczególnie wpisujących się w konkretny styl. Funkcjonalny i designerski to cechy którymi cechuj się przedmioty w poniższym zestawieniu.

Akcesoria kuchenne, kawiarka, a może dzbanek o nowoczesnym designie? Warto pomyśleć również o plakatach nawiązujących np. do zainteresowań gospodarzy lub miejsca zamieszkania. Do sypialni sprawdzi się komplet pościeli lub ciepły, wzorzysty pled. Niezawodne będą rośliny – w tym sezonie królują monstery lub „lasy” w szklanych słojach. Doniczkę z rośliną warto włożyć w ładną osłonkę, świetnie prezentują się w ozdobnych workach np. od Moyha

9.Ozdobne pudełko na żywność / 10.Zaparzacz do kawy / 11.Poduszka ozdobna /
12.Ramka ze zdjęciem, Zara / 13.Komplet ręczników, Home&You/ 14.Kawiarka / 15.Karafka do wina / 16.Kubek, Mamsam

Do uniwersalnych prezentów zaliczymy też komplet ręczników lub kubki z ciekawymi napisami. Spraw swoim znajomym wyjątkowy prezent!

Back to Top