/

Plakaty z planami miast, inny wymiar geografii

Plakaty z planami miast są świetną alternatywą zdobienia ścian. Cechują się oszczędną estetyką i rozsądną ceną. Mapa miasta to doskonały pomysł na uwiecznienie wyjątkowych wspomnień lub odzwierciedlanie pasji do poznawania świata.

Kolekcja Cities od Posterilla to seria minimalistycznych plakatów przedstawiających kilka najpopularniejszych miast świata jak np. Rzym, Barcelona czy Warszawa. Mapy często kojarzą nam się z latami szkolnymi, lekcjami geografii, gdzie służyły głównie do celów edukacyjnych (o zgrozo, nienawidziłam geografii!!). Teraz zyskują drugie życie i są elementem pożądanym w każdym wnętrzu! Plakaty z planami miast najefektywniej wyglądają na dużych formatach, zarówno na ścianie lub jako element dekoracyjny oparty o ścianę czy komodę.

posterilla
Plakat Nowy York Posterilla
plakaty z planami miast
Plakat Rzym / Plakat Barcelona Posterilla

Plakaty z planami miast, kolekcja Cities

Czarno białe grafiki świetnie wpisują się w klimat stylu skandynawskiego i nowoczesnych wnętrz. Możemy zaszaleć z kolorami, mocne akcenty kolorystyczne na ścianach będą tu zdecydowanie działały na plus.

plakaty z planami miast
Plakat Warszawa / Plakat Paryż Posterilla

Najpopularniejsze są mapy dużych miast, ale na rynku dostępne są również firmy, które poprzez specjalnie dostosowaną stronę internetową  umożliwiają wydruk mapy z dowolnego miejsca na świecie. Sami możemy dobrać kolory lub dodać np. ulubiony cytaty, który najbardziej kojarzy nam się z danym miejscem.

Po więcej wpisów na temat plakatów we wnętrzach zapraszam do poprzednich wpisów

Mapy na ścianach

Jeżeli nie chcesz ograniczać się do plakatów, a wolisz postawić na duże formaty, tapeta przedstawiająca np. mapę świata będzie ciekawym pomysłem. W tym przypadku, tapeta zdecydowanie zdominuje całą aranżacje wnętrza, wiec należy działać ostrożnie w kwestii doboru pozostałych elementów wystroju.

Koniecznie zobaczcie pozostałe kolekcje plakatów Posterilla!

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top