/

Pikowane meble w nowoczesnych wnętrzach

Pikowane sofy i fotele przeważnie kojarzą nam się z gustownymi, eleganckimi wnętrzami pełnymi przepychu. Ale czy rzeczywiście tak jest? Aktualnie panuje moda na łączenie różnych stylów. Niektóre połączenia pozornie mogą wydawać się dość dziwne, ale dopiero gdy wprowadzimy pomysł do aranżacji, otrzymujemy efekt o którym nawet byśmy nie pomyśleli.

Dlatego nieraz warto mieć trochę odwagi i nie bać się wprowadzać zmian! 

Nikt nie powiedział, że nie można ich połączyć ze stylem skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym, wręcz przeciwnie! Piękna, skórzana, pikowana sofa na tle beżowych, jasnych ścian-brzmi świetnie.
Decydując się na tego typu sofę czy krzesła należy pamiętać, aby zachować umiar w doborze dodatków, łatwo tu o efekt „kiczu”. Mebel z pikowanym obiciem jest ozdobą samą w sobie, dobierajmy proste dodatki w stonowanych kolorach.

Sporo produktów znajdziecie na stronie kdcmeble.com. Jest to firma, które produkuje meble pod indywidualne zamówienia z możliwością wyboru dowolnego obicia czy nawet koloru drewna. W swojej ofercie posiadają m.in pikowane sofy, krzesła, fotele, ławeczki.

www.homebook.pl
Dużo osób wychodzi z założenia, że nowoczesne wnętrza są nudne, bez charakteru, często pozbawione pozytywnego, ciepłego klimatu domu. Nic bardziej mylnego, to my urządzamy mieszkanie i tylko od nas zależy jaki klimat w nim stworzymy. Główną rolę odgrywają tu właśnie dodatki, meble. Nie bójmy się łączyć stylów! Inspirujmy się pomysłami z czasopism, internetu, ale twórzmy swój dom, bo przecież to nam ma się w nim dobrze mieszkać i funkcjonować 🙂

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top