/

LUMANN czyli polski design

Polski design, czy warto? Z pewnością wielu z nas zadaj siebie podobne pytanie. Coraz więcej ludzi docenia rodzimy design, ale wiele osób nie może się do niego przekonać ze względu na wysokie ceny. Należy pamiętać, że są to towary wysokiej jakości, których produkcja nie odbywa się na skalę masową, a jej koszty nie należą do najtańszych. Często pojawiają się w krótkich seriach, kolekcjach o określonej ilości.


Designerzy często mówią, że za pomocą swoich produktów chcą dotrzeć indywidualnie do klientów. Może warto zainwestować i wejść w posiadanie rzeczy, której nie zobaczymy w co drugim mieszkaniu lub na półkach popularnych sieciówek? Każdy z nas ma inną opinie na ten temat, ale warto chociaż zapoznać się z ofertą polskich projektantów, która niekiedy naprawdę pozytywnie zaskakuje!

Na bieżąco śledzę sklepy wnętrzarskie, ale rzadko kiedy zwracam uwagę na ich lokalizację. Stąd moje zdziwienie, kiedy wychodząc z uczelni, ulicę dalej zobaczyłam nad głową szyld LUMANN, a na drzwiach ich słynne hasło „Można siadać, można dotykać”. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie weszła! W środku oprócz przesympatycznych dziewczyn Ani i Edyty, niesamowite produkty dla których można stracić głowę! Wszystkie oczywiście od polskich producentów! Jeśli tylko będziecie w Gdańsku, koniecznie odwiedźcie LUMANN przy ul.Grunwaldzkiej 14 lub zajrzycie do sklepu internetowego www.lumanndesign.com ! 🙂

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic moodboard

KIS List – gwiazdkowy prezent, który zrewolucjonizował pracę projektantów wnętrz

Ergonomia w miejscu pracy: Klucz do komfortu i wydajności

Urządzasz domek letniskowy? To może Ci się przydać

Odpowiedni wybór garnków do kuchni

Ile energii elektrycznej pobierają urządzenia domowe?

Posterlounge – Dlaczego warto aranżować plakaty we wnętrzach?

Scroll to Top