Zieleń na plakatach, plakaty botaniczne

Nic nie zastąpi prawdziwych roślin we wnętrzu, ale co zrobić gdy z określonych powodów nie możemy ich hodować? Domową dżungle można stworzyć na różny sposób. Motywy roślinne na tapetach, poduszkach, pościeli, plakatach i ceramice to w dalszym ciągu hit.

Kawa bez ekspresu? Alternatywne sposoby parzenia kawy.

Czy można zrobić dobrą kawę bez ekspresu za kilka tysięcy złotych? Oczywiście! Z pomocą przychodzą alternatywne metody parzenia kawy – niezwykle cenione przez niektórych kawoszy ze względu na mniejsze koszty, prostotę oraz jakość i smak naparu.

Boazeria angielska, pomysł na stylowe i nowoczesne wnętrza

Boazeria angielska to jeden z ciekawszych motywów dekoracyjnych, coraz chętniej wykorzystywany przez projektantów. Popularność tego rozwiązania sprawia, że z powodzeniem stosowane jest nie tylko w klasycznych, angielskich wnętrzach, ale także w nowoczesnych i stylowych aranżacjach.

Plakaty Posterilla

Plakaty to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na szybką zmianę aranżacji wnętrza. Wyeksponuj charakter swojego pomieszczenia, poznaj szeroki wybór plakatów i autorskich grafik od POSTERILLA

Warsztaty wnętrzarskie

Wystrój wnętrz nie jest Ci obojętny? Poznaj bogatą ofertę szkoleń i warsztatów z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.

Scroll to Top